تحویل در 59 دقیقه !!!


آموزش و معرفی وب سایت لوک نیک

سفارش وب سایت لوک نیک

امکانات و تجهیزات لوک نیک

وب اپ ( نرم افزار گوشی ) لوک نیک

درباره ما

مجمع لوک نیک توسط مجموعه انفورماتیک نرم نت طراحی شده است. مجموعه نرم نت با 15 سال سابقه در زمينه طراحي وب ، با رسالت و نگرشي هدفمند پا به اين عرصه گذاشت و اين رسالت و نگرش را در سال 2008 ميلادي به اجرا در آورد.
حدف مجموعه لوک نیک تحویل سریع با کیفیت بالا امکاناتی از قبیل ( اپلیکیشن کنترل وبسایت و ایمیل وابسته به آن)  همراه با پنل فوق العاده ساده و آسان، امنیت بالا و قابل تبدیل به به روز ترین نسخه های جهانی میباشد. سیستم  لوک نیک  جهت تسهیل در فرایند مدیریت سایت بدون دانش برنامه نویسی و اقتصادی بودن از نظر قیمت و تعرفه در نظر دارد با ارئه نسخه های رسپانسیو و قابل اجرا در انواع تبلت ها تلفن های همراه و دستگاه های دارای مرورگر مشکلات کاربران را خود را از میان بردارد.
سیستم لوک نیک با سرعت بخشیدن به دریافت محصول کاربران را قادر می سازد در کم تر از چند دقیقه وبسایت خود را دریافت کنند و از امکانات آن در جهت پیشرفت کسب و کار و اقتصاد خود بهره ببرند.
ارائه نرم افزار تلفن همراه (اپلیکیشن) و ایمیل و قابلیت خرید و اتصال دامنه به هر تعداد و با آدرس مورد نظر شما به همراه پشتیبانی ، از امکانات بی بدیل لوک نیک میباشد.
امید آن است که کاربران همواره با استفاده از نسخه های بومی و پیشرفته از تسهیلات خود رضایتمند باشند.

logo-samandehi